KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229037

nr 1522 9037

Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad Le Cass. Duk på pannå, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 35x45 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 februari 2023
kl 19:54:03